Elevate your skincare routine with Skin Gym's face rollers. Our facial rollers boost circulation and decrease puffiness for a sculped, glowing look. Made with precious materials like healing quartz and soothing jade, our face rollers will become a staple in your routine. To use, glide the roller over your skin. For an extra bust of coolness, store in the fridge.
- Regular Price
- $28.00
- Sale Price
- Regular Price
-
- $28.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $33.00
- Sale Price
- Regular Price
-
- $33.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $40.00
- Sale Price
- Regular Price
-
$58.00 - $40.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $22.00
- Sale Price
- Regular Price
-
- $22.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $25.00
- Sale Price
- Regular Price
-
$44.00 - $25.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $25.00
- Sale Price
- Regular Price
-
$54.00 - $25.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $35.00
- Sale Price
- Regular Price
-
$59.00 - $35.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $35.00
- Sale Price
- Regular Price
-
$69.99 - $35.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $9.99
- Sale Price
- Regular Price
-
- $9.99
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $24.00
- Sale Price
- Regular Price
-
$44.00 - $24.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $32.00
- Sale Price
- Regular Price
-
$40.00 - $32.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $38.00
- Sale Price
- Regular Price
-
- $38.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $35.00
- Sale Price
- Regular Price
-
$59.00 - $35.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $40.00
- Sale Price
- Regular Price
-
- $40.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $28.00
- Sale Price
- Regular Price
-
$59.00 - $28.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $40.00
- Sale Price
- Regular Price
-
$69.00 - $40.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $22.00
- Sale Price
- Regular Price
-
$40.00 - $22.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $22.00
- Sale Price
- Regular Price
-
- $22.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $16.00
- Sale Price
- Regular Price
-
- $16.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $36.00
- Sale Price
- Regular Price
-
- $36.00
- Unit Price
- per
- Regular Price
- $53.10
- Sale Price
- Regular Price
-
$59.00 - $53.10
- Unit Price
- per